Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 15.11.2023, 00:02
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Myśleliście że Sobolewski wyszedł z kryzysu? Jakiego kryzysu? O kryzysie możnaby mówić gdyby wcześniej wygrywali i nagle coś się zacięło. My gramy to samo gówno, mamy tylko gorszych i tańszych wykonawców. Nie ma Fernandeza, Muli, Igbekeme, nie ma tych którzy sami wygrywali mecze pojedynczymi zagraniami. Bo kiedy trzeba było dobrać taktykę, zagrać zespołowo - wtedy byli winni oni, nie pseudotrenerzyna i ułomy ze sztabu.

Jaki kryzys, po czym ten kryzys? Mieliśmy jakąś serię zwycięstw, dobrej gry?

To nie kryzys, to rezultat.

P.S. W temacie meczowym. Nasz bałwan wymyślił krycie półstrefą - część kryje swojego, część wbiega w pole karne z rywalami. Lechia zostawiła piłkarza za linią pola karnego, oczywiście nikt go nie pokrył, wycofali do niego piłkę, oddał strzał. Powinien być gol.
Taktyk.
Zobacz wykresy, które mam w stopce i spróbuj zrozumieć co tam jest narysowane.
Między 5 a 12 kolejką wyglądało, że Sobol wyciągnął wnioski. Zwłaszcza jak się to porównuje do poprzedniego sezonu (też na wykresach).
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując