wolfy napisał(a):

Gdyby nie Ci Hiszpanie to nie mielibyście z pepe tych pięciu minut radości, kiedy to pouczaliście po wysokich wygranych krytyków Sobolewskiego. I co by Wam wtedy zostało?
...
|
Mieliśmy 5 minut radości, bo wyglądało, że Sobol wyszedł z drużyną z kryzysu. Niestety 3 ostatnie mecze ligowe udowodniły, że nie.
Rozumiem, że macie teraz używanie ale nawet nie ma jak trenera bronić. A zwłaszcza po tym co wkleiłem do "medialnego" tematu.