Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 14.11.2023, 13:31
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wielu wolałoby oglądać w Wiśle nawet półprofesjonalistów hiszpańskich za te 4000 Euro, niż takiego Szota czy Bashę lub Sobczaka za 5 tyś (przykładowo i obrazowo). I mogłoby być z tego znacznie większy pożytek oraz korzyść dla Wisły.
No to masz takich 3 polprofesjonalistow w rezerwach za te 4k euro na głowę i są lepsi chociażby od naszych juniorów w IV lidze?

Jaki mamy z nich pożytek?

Jeśli faktycznie sami Hiszpanie uważają że jest ich za dużo w zespole, to nie wiem czemu Markus ciągnie brniesz w swoją retorykę.

Te zachwyty nad hiszpańskim wyszkoleniem niczym się nie różnią od zachwytami JK z wysokiego xG. Żadnych punktów bonusowych to nie daje.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.11.2023 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując