Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2475
Stary 14.11.2023, 13:16
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Mamy 5 punktów do drugiego miejsca, sytuacja dobra nie jest - ale też nie jest tragiczna.

Na pewno jest lepiej niż rok temu o tej porze, choć to zapewne marne pocieszenie.
Jak lepsza? W czym lepsza? Że mamy 2 pkt więcej niż po 15 kolejkach sezonu 22/23? Zamiast dwóch porażek mamy dwa remisy więcej. No naprawdę różnica.

Lepsza mamy kadrę i mniej kontuzji. Fortunę na każdy zdobyte punkt jak wydawaliśmy, tak wydajemy. Trener wtedy był wybrany z biedy/wygody zarzadu i teraz jest trzymany z podobnych powodów + jeszcze doszły sentymenty właściciela.

Do tego doszło do sytuacji że to nie trener musi się bronić wynikami i gra na boisku, ale to Prezes musi bronić trenera.
Odpowiedz cytując