|
Zadziwiające,że są jeszcze ludzie którzy wmawiają sobie,że to jeszcze odpali.No cóż jeszcze miesiąc możecie się łudzić.Wiosną na 15 spotkań 9 gramy na wyjazdach.Albo wygrywamy teraz pozostałe do zimy mecze i może jakoś wiosną uda się obronić albo nawet do barażów się nie załapiemy
|