Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2473
Stary 14.11.2023, 13:00
Odnoście wczorajszej "analizy" autorstwa miłościwie nam panującego Właściciela Jarosława, chciałem przypomnieć jedną z wypowiedzi Sobolewskiego sprzed sezonu.

Jak to usiedli ze sztabem, przeanalizowali co powinno się robić lepiej i doszli do wniosku, że "podstawa to nie przegrywać meczów". Tak było? Tak było.

Jak postanowili, tak robią. No, może z tymi trzema wyjątki. Ale co to są 3 mecze na 17, gdzie jeszcze w 2 z nich drużyna grała w osłabieniu?!

Przyznajcie sami, że założony plan jest realizowany dosyć starannie.
Jak przyjdzie jakaś kontrola, to Sobolewski zaraz pokaże papier, że głównym założeniem było "nie przegrywać meczów". No i w 82 % spotkań mu się to udało.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując