Karherop napisał(a):

|
Jak nic wynika z tabeli JK że naszym głównym przeciwnikiem jest zmiana regulaminu rozgrywek 60 lat temu i punktowania wygranych z 2 na 3 punkty. Gdyby nie to, bylibyśmy w top 6.
|
Już wtedy planowali żeby nas pognębić. Mają rozmach s....ysyny...