kbr napisał(a):

|
Do końca rundy zostało nam 5 spotkań, licząc PP. 4 z nich zagramy u siebie, a na jedyny wyjazd pojedziemy do Niecieczy. Czyli drużyna praktycznienie nie będzie się ruszała z Krakowa. Jeżeli przy tak sprzyjających warunkach nie wywalczymy przynajmniej 10 punktów w lidze, to na zmianę trenera w przerwie zimowej może być za późno.
|
10 punktów to byloby wybitne osiągnięcie dla naszego trenera. Wiadomo jednak, że tak się nie stanie i to nieosiągalne dla tego zespołu.
7 pkt biorę w ciemno.