|
W klasyfikacji drużyn z największą liczbą remisów jesteśmy na 2 miejscu (za łęczną), które daje nam awans.
Z kolei w tabeli drużyn z najmniejszą liczbą porażek też jesteśmy drudzy razem z lechią i miedzią, ale one chyba mają mniej niebezpiecznych ataków więc tak naprawdę to my jesteśmy na drugim z którego jest awans.
|