wolfy napisał(a):

|
No i co z tego że kręcił suty skoro utrzymał się składem węgla i papy w Ekstraklasie?
|
Nic ale jak widać nie tylko naszym wadził jego "specyficzny"charakter.Był jak zagraniczni piłkarze trafiający do polskiej ligi,każdy ma jakiś feler.Temat przedyskutowany na wszystkie możliwe strony,mamy dość bieżących problemów