Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2460
Stary 13.11.2023, 17:10
On tym żyje, podpalić i patrzeć co będzie. Dlatego on klubu nie odda bo już takiego funu nigdzie nie zazna, z wolą kibiców nic nie zrobi bo straci sens życia. I ja go miałem za ogarniętego gościa a to cienki prowokator


Odpowiedz cytując