Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2709
Stary 13.11.2023, 16:49
kbr napisał(a):Wyświetl post
Do końca rundy zostało nam 5 spotkań, licząc PP. 4 z nich zagramy u siebie, a na jedyny wyjazd pojedziemy do Niecieczy. Czyli drużyna praktycznienie nie będzie się ruszała z Krakowa. Jeżeli przy tak sprzyjających warunkach nie wywalczymy przynajmniej 10 punktów w lidze, to na zmianę trenera w przerwie zimowej może być za późno.
10 pkt XDDD błagam, będzie tak:

1. Wygrana z GKS Katowice
2. W palnik od Niecieczy
3. Remis z Łeczną
4. Remis z Polonią

Co do PP pewnie awansujemy, ale ten turniej dla mnie jak i pewnie 99% użytkowników tego forum ma drugorzędne znaczenie więc to bez różnicy czy odpadniemy teraz czy w 1/4.
Odpowiedz cytując