|
Obstawiam milion
abo dwa
generalnie nie ma znaczenia kto w Wiśle gra
skoro prezesem jest binarny
trenerem czy raczej "trenerem" wiadomo kto
a zza węgła rządzi kubuś
o Zającu, Kmieciku i innych szkoda nawet pisać...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|