|
Dobra sprawdziłem.Żeby być uczciwym to za żeton jest jedno danie z wysublimowanego menu plus napój.
Nie wiem jak jest na innych sektorach (poza gold) ale żeby w miarę ogarnąć na druga połowę wskazanym jest stanąć w kolejce przed końcem pierwszej bo z tego co kojarzę na Silver jest jeden punkt gastro.Koszty niesamowite...
|