|
I żale i dyskutuje o kosztach. Pisałeś ogólnie o sektorach ViP.
Ja wiem,że z formalnego punktu widzenia to i opaska naklejana na nadgarstek jest kosztem ale umówmy się że porównując to do ceny pojedynczego biletu są to grosze.Według mnie nie licząc skyboxów bilety Silver to najbardziej dochodowa wejściówka dla klubu.
O ile bilet Gold ktoś powinien rzetelnie skalkulować o tyle Silver na pewno nie przynosi straty.
Jeśli zaś o mnie chodzi to nawet nie wymieniam tego żetonu z nadzieją,że ktoś miał na tyle rozumu przy podpisywaniu umowy,że po każdym meczu następuje rozliczenie z ilości wydanego jedzenia a nie płacona jest jakaś zryczałtowana kwota za jedno spotkanie.
|