gizmowisla napisał(a):

|
bo sa na tym forum ludzie ktorzy mieli Hybale za idiote- a sa luzie ktorzy idzieli w nim trenera , i moze Wisla nie grrala wtedy ladnie ale zapierdalali az milo bylo na to patrzyc ...a teraz budujemy atak pozycyjny tiki taką przez 3 minuty z ktorego i tak nic nie wychodzi
|
Nie za idiotę tylko za wariata a to zasadnicza różnica.