Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15802
Stary 13.11.2023, 11:10
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
bo sa na tym forum ludzie ktorzy mieli Hybale za idiote- a sa luzie ktorzy idzieli w nim trenera , i moze Wisla nie grrala wtedy ladnie ale zapierdalali az milo bylo na to patrzyc ...a teraz budujemy atak pozycyjny tiki taką przez 3 minuty z ktorego i tak nic nie wychodzi
Nie za idiotę tylko za wariata a to zasadnicza różnica.
Odpowiedz cytując