Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2448
Stary 13.11.2023, 11:08
MaLk napisał(a):Wyświetl post
To zależy. O ile na "normalnych" sektorach każdy sobie kupuje sam od firmy cateringowej i ta powinna na tym zarabiać, a więc odpalać klubowi haracz za taką możliwość, o tyle na sektorach VIP czy w skyboxach catering jest w cenie biletów i tu już klub powinien płacić firmie cateringowej. Ostateczny kształt umowy/umów będzie wypadkową tych dwóch składowych.
Przepraszam bardzo ale catering na sektorze Vip Silver to żeton na jedną kiełbasę czy miseczkę fasolki.Zważywszy,że ostatnio na Zagłębie bilet kosztował 220 zł i znając realny koszt jednej pieczonej kiełbasy łyżeczki keczupu i bułki to żaden koszt.
Odpowiedz cytując