Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2447
Stary 13.11.2023, 11:00
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Prowadzi, ale nie wiemy jak wyglada kwestia rozliczen z klubem.

Nie mniej... jakby nie wygladala, to ja nie rozumiem czemu klub sam nie potrafi zatrudnic ludzi do obslugi (zapewne z Krakowa), sam kupic asortyment, sam zrobic odbiory sanepidu etc, i sam sprzedac to kibicom.
Jakby to powiedzieć....Otóż Żurawski,Brożek,Frankowski czy Majdan mają lepsze fuchy więc nie uśmiecha im się popierdalać z tacą szampana po Vipach i stać przy grilu a Piekutowski,Dawidowski czy jakiś Trabalik nie są na tyle wielkimi legendami żeby u nas pracować.
Odpowiedz cytując