Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 13.11.2023, 09:45
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
zastanawialem sie czy znajdzie sie jakis zjeb ktory z tym kretynem bedzie polemizowal ...a jednak
Jak widzisz zawsze znajdą się tacy którzy będą “karmić trolla”, który udaje, że nie rozumie, iż przy tym trenerze i sztabie szkoleniowym nawet 100 Hiszpanów, Polaków, Francuzów, Włochów, Niemców itd. nie zapewniałoby regularnych zwycięstw w pierwszej lidze..
Odpowiedz cytując