gizmowisla napisał(a):

|
zastanawialem sie czy znajdzie sie jakis zjeb ktory z tym kretynem bedzie polemizowal ...a jednak
|
Jak widzisz zawsze znajdą się tacy którzy będą “karmić trolla”, który udaje, że nie rozumie, iż przy tym trenerze i sztabie szkoleniowym nawet 100 Hiszpanów, Polaków, Francuzów, Włochów, Niemców itd. nie zapewniałoby regularnych zwycięstw w pierwszej lidze..
