Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2446
Stary 13.11.2023, 08:47
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
To jak najbardziej porozumienie, kiedy mowimy o tym co jest kosztem. Zeby na cateringu zarobic najpierw trzeba wydac (asortyment, pracownicy, media).
A ile zostanie po dniu meczowym to osobna kwestia. Ja pisalem o kosztach, nie zyskach. I przede wszystkim mialem na mysli catering VIP, ktory opisal MaLk.
Jeżeli po dniu meczu się okazuje, że dołożyliśmy do kateringu to jest właśnie nieporozumienie. O ile zysk z kiełbasy jest mniej pewny bo w wyniku słabej gry zamiast 15 000 przyjdzie 8 000 i kupionych kiełbas zostanie. To bilety vip powinny być tak skalkulowane, że kasa powinna być pewna w różnej skali ale zawsze do przodu.

Takie moje zdanie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując