Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.11.2023, 21:08
Moim zdaniem Wisła musi mieć trenera, który potrafi określić czy dane grajek mu się do czegoś przyda czy nie, a jak już dostanie tego co mu się przyda to będzie potrafił go użyć na boisku. Dlatego ja strzelam do tzw. trenera i tzw.prezesa, a nie do grajków, którzy wydaje mi się, że mogą grać lepiej.
Z jednym wyjątkiem - po ch.. nam bramkarz z Hiszpanii, który jest równie przeciętny jak pozostali dwaj bramkarze - Polacy.
Odpowiedz cytując