Temat
:
Ilu Hiszpanów musi grać, aby Wisła regularnie wygrywała w pierwszej lidze?
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
1
12.11.2023, 20:19. Ilu Hiszpanów musi grać, aby Wisła regularnie wygrywała w pierwszej lidze?
To jest coś niesamowitego.
Jak do takiej sytuacji można było doprowadzić?
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK