Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 12.11.2023, 19:50
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Wiesz, zawsze jest opcja pod tytułem wymieniamy Hiszpanów za 8-9 tys. euro na Hiszpanów za 4 tys. euro. Może to jeszcze nie będą barmani, a jedynie półprofesjonaliści. W sumie nie wiem ile taki barman zarabia.
Wielu wolałoby oglądać w Wiśle nawet półprofesjonalistów hiszpańskich za te 4000 Euro, niż takiego Szota czy Bashę lub Sobczaka za 5 tyś (przykładowo i obrazowo). I mogłoby być z tego znacznie większy pożytek oraz korzyść dla Wisły.
Odpowiedz cytując