|
oglądałem weszło taki teraz format że nadają livy z różnych miejsc w PL
i byli w Radomiu, gościem był Abramowicz
zapytano go o Hyballe
powiedział że nigdy nie został tak dobrze przygotowany motorycznie, całą następną runde w Radomiaku jechał na przygotowaniu Hyballi
|