Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 12.11.2023, 17:51
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem nikogo nie sprowadzi bo finansowo doszli do ściany - zobacz jacy gracze przyszli w zimie, a jacy w lecie.. a teraz pewnie kasy nam starczy co najwyżej na ex piłkarza juniorów espanyolu obecnie barmana na costa brava.
Jakbyśmy mieli trenera to wszystko mogłoby się ułożyć inaczej-lepiej. Ale nie mamy.
Wiesz, zawsze jest opcja pod tytułem wymieniamy Hiszpanów za 8-9 tys. euro na Hiszpanów za 4 tys. euro. Może to jeszcze nie będą barmani, a jedynie półprofesjonaliści. W sumie nie wiem ile taki barman zarabia.
Odpowiedz cytując