doktor granat napisał(a):

Moim zdaniem nikogo nie sprowadzi bo finansowo doszli do ściany - zobacz jacy gracze przyszli w zimie, a jacy w lecie.. a teraz pewnie kasy nam starczy co najwyżej na ex piłkarza juniorów espanyolu obecnie barmana na costa brava.
Jakbyśmy mieli trenera to wszystko mogłoby się ułożyć inaczej-lepiej. Ale nie mamy.
|
Wiesz, zawsze jest opcja pod tytułem wymieniamy Hiszpanów za 8-9 tys. euro na Hiszpanów za 4 tys. euro. Może to jeszcze nie będą barmani, a jedynie półprofesjonaliści. W sumie nie wiem ile taki barman zarabia.