wolfy napisał(a):

Chyba żartujesz. Przy obecnych cenach wszystkiego (w tym - kosztach pracy) to jest taniocha. Koszt cateringu na stadionie zawsze będzie wyższy niż z jakiejś budki (bo musi klub na tym zarobić), ale nawet w barze mlecznym (który AFAIK ma dopłaty) dużo taniej nie kupisz.
Przejdź się czasem do restauracji albo kup burgera. Możesz przeżyć szok, skoro dwie dychy to dla Ciebie drogo.
|
Kiełbasa pod halą targową, którą sporo ludzi stawia za wzór i jest podobno specjalnie produkowana dla tych sprzedawców kosztuje 15 (tzn. kosztowała tyle miesiąc temu). To ile powinno kosztować to co ludzie dostają na stadionie żeby wszystkim było dobrze i dlaczego tyle?