Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2438
Stary 12.11.2023, 13:31
Ja nie mówie, że to jest drogo czy tanio. Tylko twierdzę, że na meczu masz pewny zbyt i cenową przebitkę.

Temat zaczął się od tego, że ktoś wspomniał o kosztach kateringu, zamiast o zyskach z kateringu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując