Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2436
Stary 12.11.2023, 12:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jasne nikt się nie zgłosił.

Takiej przebitki cenowej jak za kiełbasę na meczu to nigdzie nie ma. Ile teraz kosztuje? 20?
Chyba żartujesz. Przy obecnych cenach wszystkiego (w tym - kosztach pracy) to jest taniocha. Koszt cateringu na stadionie zawsze będzie wyższy niż z jakiejś budki (bo musi klub na tym zarobić), ale nawet w barze mlecznym (który AFAIK ma dopłaty) dużo taniej nie kupisz.
Przejdź się czasem do restauracji albo kup burgera. Możesz przeżyć szok, skoro dwie dychy to dla Ciebie drogo.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.11.2023 o godz. 12:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując