Drozd napisał(a):

Jasne nikt się nie zgłosił.
Takiej przebitki cenowej jak za kiełbasę na meczu to nigdzie nie ma. Ile teraz kosztuje? 20?
|
Chyba żartujesz. Przy obecnych cenach wszystkiego (w tym - kosztach pracy) to jest taniocha. Koszt cateringu na stadionie zawsze będzie wyższy niż z jakiejś budki (bo musi klub na tym zarobić), ale nawet w barze mlecznym (który AFAIK ma dopłaty) dużo taniej nie kupisz.
Przejdź się czasem do restauracji albo kup burgera. Możesz przeżyć szok, skoro dwie dychy to dla Ciebie drogo.