Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2435
Stary 12.11.2023, 11:35
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Prowadzi, ale nie wiemy jak wyglada kwestia rozliczen z klubem.

Nie mniej... jakby nie wygladala, to ja nie rozumiem czemu klub sam nie potrafi zatrudnic ludzi do obslugi (zapewne z Krakowa), sam kupic asortyment, sam zrobic odbiory sanepidu etc, i sam sprzedac to kibicom.
Pytanie jest zasadnicze. Czy to firma zewnętrzna płaci klubowi za możliwość zarabiania na kibicach. Czy to klub płaci firmie za umożliwienie kibicom zjedzenia starej drogiej kiełbasy.

Mówienie o kosztach kateringu sugeruje tą drugą opcję, a to już jakieś nieporozumienie.

nero napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajcie, że gdyby nie rodzina z Częstochowy to nie byłoby cateringu, bo nikt się nie zgłosił.
Zatem zamiast naskakiwać podziękujmy, że dzięki rodzinie jednak można wypić ciepłą herbatkę czy zjeść kiełbaskę podczas meczu.
Jasne nikt się nie zgłosił.

Takiej przebitki cenowej jak za kiełbasę na meczu to nigdzie nie ma. Ile teraz kosztuje? 20?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.11.2023 o godz. 12:03.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując