Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2430
Stary 12.11.2023, 09:32
Mam rozumieć, że klub na kateringu nie zarabia?

To kto zarabia?

Koszty to powinny być media(wynajem), kasy, ochrona, sprzątanie. O tematach typu dbanie o murawę nie wspominam. Na reszcie tematów czyli np. vipy powinno się zarabiać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując