|
Piłkarze są lepsi niż ma reszta tej ligi. Po co Ci fachowiec do 1 ligi? Tutaj trzeba wziąć jakiegoś chłopa, który potrafi awansować lub takiego Moskala i awansować. W piłce nie można mieć sentymentów, nie ma wyników i perspektyw na lepszą sytuacje to out. Tutaj trzeba awansować i jakimś cudem się utrzymać. Oczywiście, że większość tych pikarzy nie nadaje się do eklapy, są mocni na 1 lige, a za słabi na eklapę. To trener tworzy drużynę. To on ma ją poukładać, on ma powiedzieć piłkarzom co mają robić żeby nie wyglądać jak zgraja lub drużyna, która 1 raz ze sobą gra. Nam trzeba trenera i profesjonalnych asystentów.
|