|
Zastanawia mnie, czy nasze taktyczne ustawienie przy rzutach rożnych (10 naszych na 5-6m i pozostawienie wolnej przestrzeni dla 2-3 przeciwników na 12-15m) to przejaw geniuszu "trenera" czy zwykła niemoc umysłowa sprowadzanych kopaczy. Bo byc może znamy kryterium wg którego kontraktujemy "zawodników"...
|