AgresywnyChomik napisał(a):

|
Ja nie jestem teenerem ale Goku na lewym skrzydle to taki se pomysl....
|
Koncepcje Sobolewskiego rodzą jedynie chaos. I niszczą zawodników, a przynajmniej drastycznie obniżają pożytek z nich.
Goku powinien grać na swojej nominalnej pozycji, tak jak zawsze grywał: na środku jako ofensywny pomocnik, a nie gdzieś na lewym skrzydle, bo tak sobie wymyślił Sobolewski. Podobnie Olejarka.
Alfaro powinien cały czas grać jako lewy pomocnik lub lewoskrzydłowy, bo to jest dla niego optymalna pozycja i tam sobie radzi najlepiej.
Villar tylko prawa strona, a nie lewa. Rodado na szpicy, a nie w roli ofensywnego pomocnika. Natomiast Sobczaka w ogóle w tym klubie nie powinno być.
Do dziś nie rozumiem, dlaczego Sobolewski uparł się zrobić z Tachiego defensywnego pomocnika, zamiast normalnie wykorzystywać go na środku obrony. Gdyby w minionym sezonie zrobił tam mniej błędów niż Colley czy Łasicki, mielibyśmy awans i bylibyśmy teraz w zupełnie innym miejscu.
Zamiast tego mamy autorskie pomysły Sobolewskiego nadające się tylko do kosza i niszczące drużynę. Brawo.