Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 11.11.2023, 08:47
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Z Sobolewskim każdy zapomnial jak się gra..Junca to już w ogóle, za to Ci ,którzy z nim nie pracują zyskują-chocby Starzyński
To zdanie mówi wszystko i najpełniej oddaje sytuację dzisiejszej Wisły. Przy naszym obecnym sztabie szkoleniowym nawet najbardziej fenomenalny Hiszpan czy najbardziej utalentowany Polak po paru miesiącach pracy z Sobolewskim szybko zapomni o co chodzi w futbolu. Mamy na to coraz więcej przykładów.

Ale świadomie chcemy dalej tkwić w tej patologii.
Odpowiedz cytując