Chorynatrzykolory napisał(a):

|
Z Sobolewskim każdy zapomnial jak się gra..Junca to już w ogóle, za to Ci ,którzy z nim nie pracują zyskują-chocby Starzyński
|
To zdanie mówi wszystko i najpełniej oddaje sytuację dzisiejszej Wisły. Przy naszym obecnym sztabie szkoleniowym nawet najbardziej fenomenalny Hiszpan czy najbardziej utalentowany Polak po paru miesiącach pracy z Sobolewskim szybko zapomni o co chodzi w futbolu. Mamy na to coraz więcej przykładów.
Ale świadomie chcemy dalej tkwić w tej patologii.