Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 11.11.2023, 05:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Remis to dobry wynik patrząc z dowolnej strony:
- rywal z czołówki na wyjeździr
- my tracimy punkty z frajerami
- trener nieudacznik
- klub bankrutuje.

Brak awansu to nie wina remisu z Lechią na wyjeździe tylko całokształtu pracy Sobolewskiego. Nędzny paratrener punktuje żenująco, a podobno miał na spokojnie budować przewagę nad resztą stawki.

Ten mecz nie był zły, Gogół też zagrał o wiele lepiej niż Duda - nie tylko pchał grę do przodu ale BARDZO DOBRZE ZAGRYWAŁ Z ROGU. Więc pewnie siądzie teraz na ławce, bo trenuje nas imbecyl...

Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie.
Będziemy nadal koło 9-tego miejsca, kilka drużyn nad nami zyska kolejne 2 punkty przewagi.
Czy to pozytywna dla nas sytuacja?
Odpowiedz cytując