piotrek1803 napisał(a):

z drugiego miejsca na 100% nie awansujemy już, bo taka seria jak rok temu sie nie zdazy , pozostaje liczyć na fuks w barażach... ale ile meczów o coś w ostach 10 latach wygraliśmy
|
z Polonią kilka dni temu
Nawet jeśli załapiemy się na baraże, to z Sobolem na ławce będzie to wyglądać jak dziś, czyli męczenie buły przez 90 minut. A przeciwnikowi wystarczy jedna dobra kontra.
Ale co z tego, Królewski nic nie zmieni, jemu się podoba Wisła w 1 lidze i tyle.