Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 10.11.2023, 23:46
sraliscie sie o ta lechie a to tacy sami parodysci i przereklamowani kolosi jak my - ogolnie zreszta jak cala ta liga - kto by ta lige nie wygtral i tak skonczy jak 3 hegemonow z poprzedniego sezonu - ruch - lks- puszcza - po prostu dla kazdych po.......ek z tego sezonu 1 ligi - jak i z poprzedniego - NIE DLA PSA KIELBASA , LESZCZYKI
Odpowiedz cytując