wolfy napisał(a):

|
Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie.
|
Każda strata punktów w naszym przypadku to jest kolejny gwóźdź do trumny. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak będzie wyglądać kolejny sezon w I lidze, gdzie gracze typu Szot czy Gogół będą grali u nas pierwsze skrzypce, a to jest po prostu równia pochyła w kierunku katastrofy.
Jak już ktoś wcześniej wspomniał, punkt na wyjeździe z dobrą drużyną można szanować, jak się u siebie goli frajerów, a my z tymi frajerami straciliśmy już w tym sezonie lekką ręką z 6 punktów.