Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 10.11.2023, 23:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie.
Każda strata punktów w naszym przypadku to jest kolejny gwóźdź do trumny. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak będzie wyglądać kolejny sezon w I lidze, gdzie gracze typu Szot czy Gogół będą grali u nas pierwsze skrzypce, a to jest po prostu równia pochyła w kierunku katastrofy.

Jak już ktoś wcześniej wspomniał, punkt na wyjeździe z dobrą drużyną można szanować, jak się u siebie goli frajerów, a my z tymi frajerami straciliśmy już w tym sezonie lekką ręką z 6 punktów.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując