Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 10.11.2023, 23:36
1. W tym ustawieniu są mecze , takie jak dziś ,że Rodado jest całkowicie odcięty od podań. Wszedł Sobczak było dalej to samo. Ja nie wiem czy ta taktyka jest optymalna dla nas
2. Carbo trzyma środek ,ale miewa takie straty ,że się otwiera nóż w kieszeni.
3.Baena parodysta meczu.
Odpowiedz cytując