Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1803
Member
Od: 07.2007
Offline
#
11
10.11.2023, 23:32
z drugiego miejsca na 100% nie awansujemy już, bo taka seria jak rok temu sie nie zdazy , pozostaje liczyć na fuks w barażach... ale ile meczów o coś w ostach 10 latach wygraliśmy
piotrek1803
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1803
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1803