Wyświetl pojedynczy post
piotrek1803
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.11.2023, 23:32
z drugiego miejsca na 100% nie awansujemy już, bo taka seria jak rok temu sie nie zdazy , pozostaje liczyć na fuks w barażach... ale ile meczów o coś w ostach 10 latach wygraliśmy
Odpowiedz cytując