Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 10.11.2023, 23:23
Remis to dobry wynik patrząc z dowolnej strony:
- rywal z czołówki na wyjeździr
- my tracimy punkty z frajerami
- trener nieudacznik
- klub bankrutuje.

Brak awansu to nie wina remisu z Lechią na wyjeździe tylko całokształtu pracy Sobolewskiego. Nędzny paratrener punktuje żenująco, a podobno miał na spokojnie budować przewagę nad resztą stawki.

Ten mecz nie był zły, Gogół też zagrał o wiele lepiej niż Duda - nie tylko pchał grę do przodu ale BARDZO DOBRZE ZAGRYWAŁ Z ROGU. Więc pewnie siądzie teraz na ławce, bo trenuje nas imbecyl...

Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując