Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 10.11.2023, 22:58
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Tym piłkarskim parodystom najprostsze zagrania sprawiają problem więc o czym my rozmawiamy. To co odpierd... Goku przez cały mecz to jakiś żart. Mój 5 letni syn mocniej kopie piłkę.

Meczyk odbębniony, weekendzik za pasem, ch.j z wynikiem. To jest motto tej drużyny bez ambicji.
"Strzały" Goku, Villara, Baeny to qrwa jakaś kpina.
To wygląda na klasyczne 'nie ma sianka, nie ma granka'
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując