ciacho napisał(a):

Tym piłkarskim parodystom najprostsze zagrania sprawiają problem więc o czym my rozmawiamy. To co odpierd... Goku przez cały mecz to jakiś żart. Mój 5 letni syn mocniej kopie piłkę.
Meczyk odbębniony, weekendzik za pasem, ch.j z wynikiem. To jest motto tej drużyny bez ambicji.
|
"Strzały" Goku, Villara, Baeny to qrwa jakaś kpina.
To wygląda na klasyczne 'nie ma sianka, nie ma granka'