Szneka napisał(a):

|
mecz dramat z jednej i drugiej strony. u nas Alfaro Goku i Baena zapomnieli jak się gra. Sędzia mógł i powinien dać karnego za faul na Urydze a Neugebauer wylecieć z boiska. W sumie kolejny zjebany weekend.
|
Z Sobolewskim każdy zapomnial jak się gra..Junca to już w ogóle, za to Ci ,którzy z nim nie pracują zyskują-chocby Starzyński