Szneka napisał(a):

|
mecz dramat z jednej i drugiej strony. u nas Alfaro Goku i Baena zapomnieli jak się gra. Sędzia mógł i powinien dać karnego za faul na Urydze a Neugebauer wylecieć z boiska. W sumie kolejny zjebany weekend.
|
Sędziowanie było pod Lechię. I Negeubauer i Żelizko mogli wylecieć z boiska. W sumie to nawet powinni, bo dynamiczne i brutalne faule.
Co do karnego to nie jestem pewny. Do tego Carbo dostał żółtą kiedy to jego sfaulowano.