Wyświetl pojedynczy post
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 10.11.2023, 22:38
Wyjątkowo słaby mecz na totalnie żenującym poziomie. Albo to jest kolejna ustawka buków, albo oba zespoły absolutnie nie zasługują nawet na baraże...
Panie trenerze, jaki pan miał plan na ten mecz?
Ostatnio edytowane przez ślimak : 10.11.2023 o godz. 22:44.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując