Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 10.11.2023, 22:18
Dziękuję Panu Królewskiemu i Sobolewskiemu ,że z kazdym tygodniem wygaszają moją pasję a tym samym zmniejszają moje nerwy po cotygodniowym blamazu , wstydzie i gownie... kiedyś nie odpuściłbym nic , teraz już człowiek jak może unika chodzenia na Wisłę bo zawsze kończy się to w....em
Odpowiedz cytując