Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 10.11.2023, 14:16
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Nie wyobrażam sobie, bez względu na wynik, żebyśmy po tym meczu nie zobaczyli komunikatu o zwolnieniu Sobolewskiego.
Bez względu na wynik żadnego komunikatu o zwolnieniu Sobolewskiego nie będzie ani dziś ani w weekend.

Nawet jeżeli przegramy 0:3 to przecież klub nie jest w żaden sposób przygotowany na jego odejście, nie ma żadnej nowej kandydatury nagranej.


Co do samego meczu, dawno nie było mi to aż tak obojętne. Los Wisły w obecnym kształcie i tak jest już przesądzony.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując