|
Panie Tomaszu,
Biorąc pod uwagę to, że najprawdopodobniej śledzi Pan to, co dzieje się wokół Wisły i jej finansów, czy mógłby Pan wyrazić swoją opinię nt. tego jak długo jeszcze Wisła jest w stanie funkcjonować w obecnym układzie?
Mam tu na myśli realia I-ligowe, czyli zmniejszone wpływy z dnia meczowego, dużo mniejsze wpływy z praw TV, w zasadzie brak możliwości transferowania zawodników, których zwykle teraz kontraktujemy 1+1 etc.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|