Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2407
Stary 09.11.2023, 20:44
Panie Tomaszu,

Biorąc pod uwagę to, że najprawdopodobniej śledzi Pan to, co dzieje się wokół Wisły i jej finansów, czy mógłby Pan wyrazić swoją opinię nt. tego jak długo jeszcze Wisła jest w stanie funkcjonować w obecnym układzie?

Mam tu na myśli realia I-ligowe, czyli zmniejszone wpływy z dnia meczowego, dużo mniejsze wpływy z praw TV, w zasadzie brak możliwości transferowania zawodników, których zwykle teraz kontraktujemy 1+1 etc.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując