Drozd napisał(a):

|
Czyli wszystko wskazuje na to że Jaro robi za słupa wiadomo czyjego. Dlatego odrzucił propozycję kupna klubu. Dlatego zostawił sztab po blamażu w barażach.
|
A cel tego to jaki jest? Na pewno masz jakąś teorie spiskowa. Dawaj, podziel się.