ciacho napisał(a):

|
Może ja źle pamiętam, a nie chce mi się tego szukać, ale TJ na tamten moment powiedział, że odchodzi z Wisły i tematu wzięcia przez niego odpowiedzialności za całość nie było.
|
Był temat ze TJ zostanie prezesem w lecie zamiast Dawida ale JK dał się przekonać Kubie i ten wycofał Swoje poparcie dla Tomka i prezesem zostały Mosty -ja to pamiętam tak .A i tak główny cel to chyba był taki aby pozbyć się z klubu TJ